Ostatnio zrealizowane projekty

Kompleksowe wykonczenie lazienki ul. Polana Szaflarska 3 (Nowy Targ)

Hits: 1730

Przedstawiamy Państwu kolejną z naszych ostatnich realizacji w miejscowości Nowy Targ. Wykonaliśmy kompleksowe wykończenie łazienki w mieszkaniu jednopokojowym. Aranżacja łazienki w mieszkaniu jednopokojowym, to przykład stylu nowoczesnego w najczystszej postaci.

Przedstawiamy Państwu kolejną z naszych ostatnich realizacji w miejscowości Nowy Targ. Wykonaliśmy kompleksowe wykończenie łazienki w mieszkaniu jednopokojowym. Aranżacja łazienki w mieszkaniu jednopokojowym, to przykład stylu nowoczesnego w najczystszej postaci. Beżowo-brązowa (przypominająca wenge) kolorystyka jest wyjątkowo elegancka. Wieczorem sprzyja relaksowi i odprężeniu, rano łagodnie budzi i nastraja do długiego, pełnego wyzwań dnia. Nowoczesna łazienka w łagodnych odcieniach beżu i brązu, prosta i elegancka, opierająca się na dużych, gładkich płaszczyznach była dokładnie przemyślana, od fazy projektu łazienki do końca realizacji. Brązowe płytki przypominające swoim odcieniem drewno wenge nadają aranżacji łazienki głębi, natomiast płytki beżowe sprawiają, że przestrzeń wydaje się jaśniejsza, większa i uporządkowana. W aranżacji łazienki w stylu nowoczesnymnie znajdziemy zbędnych detali, wszystko drobiazgi mają swoje miejsce.

Fotografie potwierdzające realizację projektu

 
 

Jeśli poszukujesz firmy, która profesjonalnie zajmie się modernizacją Twojego miejsca zamieszkania – zapraszamy do kontaktu Napisz do nas

 

Projekt obejmował:

  • Wykonanie sufitu podwieszanego,
  • Kompleksowe wykończenie łazienki:
    • Montaż kabiny prysznicowej,
    • Wykonanie instalacji elektrycznej.
Rate this article ( 0 Vote )

About The Author

FullFinish

Gender: Male kontakt@fullfinish.pl
© 2009 - 2021 FullFinish Profesjonalne Wykończenia Wnętrz. All Rights Reserved. Designed By DarFula

Please publish modules in offcanvas position.